Likome labai patenkinti virtuve. Meistras dirba kruopščiai, tvarkingai, darbai nevėlavo. Į visus rūpimus klausimus atsakydavo aiškiai ir iš karto.

Rekomenduoju :)

Aistė

Kas ieškote atsakingos įmonės, gaminančios kokybiškus baldus - kreipkitės į Noriu virtuvės. 

Ačiū Jums labai! Esame labai patenkinti!!! Didžiausios rekomendacijos. 

Irina

Nestandartinius baldus pagamino ir surinko be problemų. Atrodo, kad sau darė, viską apgalvojo. Dirba profesionaliai, tvarkingai, atsakingai. Esu labai patenkinta suradusi juos.

Raimonda

Dalykiška firma. Darbų eigoje nebuvo nei terminų atidėliojimo, nei kainos kilimo.

Arvydas

Ačiū už kokybiškai atliktą darbą. Kaina draugiška, darbas atliktas atsakingai nuo matavimo iki surinkimo.

Kas svarbu, baldų surinkimas pagal terminus buvo laiku. Meistrai mandagūs, tvarkingi, atsakingi.

Tikrai rekomenduoju ir džiaugiuosi virtuve. 

Milda

Įsirenginėjant naują būstą norėjau patogios darbo vietos. Ilgai ieškojau ir neradusi jokio stalo parduotuvėse, kuris atitiktų mano poreikius, kreipiausi į "Noriu Virtuvės" baldininkus, kurie jau buvo įgyvendinę ne vieną mano svajonė naujuose namuose.

Likau be galo patenkinta. Medžiagos labai kokybiškos, darbą atliko greitai. Turiu komfortišką visus  poreikius atitinkančią darbo vietą. Ir kaina tikrai labai adekvati. 

Rekomenduoju 100 proc.!

Austėja

Grįžau į Vilnių, susikroviau rakandus rakandėlius - kaip viskas patinka!!! Labai noriu padėkoti, tiek daug apgalvotų smulkmenų čia!

Labai labai patinka!

Algimantė

Darbas atliktas profesionaliai, atitiko ir net pranoko lūkesčius. Kadangi namo grindys kreivos, meistrams teko nemažas iššūkis.

Virtuvės plotas labai mažas, bet dabar viskas labai talpu ir erdvu. Kaina džiuginanti. Nuo užklausos iki pilno įgyvendinimo - 4 savaitės.

Esame labai patenkinti. Rekomenduoju!

Simona

Viskas kuo puikiausiai. Ačiū už operatyvumą, malonų bendravimą ir kokybišką baldą.

Ingrida

Mums pasisekė."Noriu virtuvės" specialistų suprojektuoti ir pagaminti baldai atitiko mūsų lūkesčius. Baldus sumontavo labai stropiai (ne dažnai tenka vartoti šį žodį) ir atsakingai. Esame labai patenkinti komandos darbu, pagarbiu požiūriu į klientą.

Aldona

Patiko kokybiškai ir laiku atliktas darbas už prieinamą kainą, profesionalumas ir požiūris į klientą. Ačiū!

Rolandas